Small Business Owner Job Description, Karrier, mint egy kisvállalkozás tulajdonosa, Fizetés, foglalkoztatás

Az oktatás és képzés változó – lásd profil

A fizetés változó – lásd profil

Foglalkoztatási kilátások jók

A munka meghatározása és jellege

A kisvállalkozó tulajdonosok saját cégüket irányítják. A kisvállalkozások közé nemcsak a kiskereskedelmi üzletek, például az ajándékboltok és a könyvesboltok tartoznak, hanem az ingatlan-, reklám- és munkaközvetítő ügynökségek, az önkiszolgáló mosodák, a gyártó cégek és a franchise-üzemeltetés, például a gyorséttermek és a benzinkutak is. Ezen kívül sok szabadúszó és különböző területeken tevékenykedő tanácsadó is saját vállalkozást működtet. Bár a különböző iparágakra különböző szabványokat alkalmaztak, 2006-ban az amerikai Small Business Administration a legtöbb alapvető kiskereskedelmi és szolgáltatási tevékenységet kisvállalkozásnak minősítette, ha az éves bevételük 6,5 millió dollár alatt volt.

Noha a kisvállalkozó tulajdonosok felelőssége és feladatai a vállalat jellegétől függően változnak, a legtöbb tulajdonosnak részt kell vennie a tervezésben, a pénzkezelésben és az anyagbeszerzésben. (Fotó: Kelly A. Quin. Thomson Gale. Engedéllyel sokszorosítva.)

A kisvállalkozások három leggyakoribb típusa az egyéni vállalkozások, a társulások és a társaságok. Az egyéni vállalkozásban egy személy a vállalkozás tulajdonosa. A társulás lényegében egy olyan megállapodás, amelyben két vagy több ember vesz részt, akik együtt kívánnak dolgozni a saját vállalkozásukban. Egyéni vállalkozás esetén a vállalkozás nyereségét a tulajdonos tartja meg; társas vállalkozás esetén a nyereséget a partnerek között osztják fel. A tulajdonosok felelnek a cég adósságaiért.

A társaság formálisabb felépítésű. Egy kisvállalatnál a tulajdonosok általában a vállalat tisztségviselői, és fizetést kapnak. A részvénytársasági struktúra két előnyt kínál a kisvállalkozóknak. A részvénytársaság részvényeket adhat el, hogy befektetési tőkét hozzon a vállalkozásba. Ezenkívül a részvénytársaság tisztségviselői nem vonhatók személyes felelősségre a cég adósságaiért.

A kisvállalkozások tulajdonosainak felelőssége és kötelezettségei a vállalkozásuk jellegétől függnek. Leggyakrabban a tulajdonosok elsődleges feladatai közé tartozik a tervezés, a pénzgazdálkodás és a marketing. Ahhoz, hogy cégük fennmaradjon, a tulajdonosoknak tudniuk kell, hogy mikor kell pénzügyi kockázatot vállalniuk. Tisztában kell lenniük az általuk kínált termék vagy szolgáltatás piacának nagyságával, és alkalmazkodniuk kell a változó piaci feltételekhez új termékek létrehozásával, a szolgáltatások javításával vagy a vállalatuk új és innovatív módon történő népszerűsítésével. A kisvállalkozóknak versenyképes áron kell kínálniuk termékeiket azáltal, hogy alacsonyan tartják a költségeket, és a költségvetésükön belül vásárolnak szolgáltatásokat és berendezéseket.

A műszaki vagy egyéb alkalmazottakat foglalkoztató vállalkozóknak fel kell venniük, ki kell képezniük és felügyelniük kell alkalmazottaikat. Egyes tulajdonosok maguk irányítják az egész műveletet. Például egy kerékpárokat értékesítő és javító üzlet tulajdonosa megvásárolhatja a készletet, elvégezheti a javításokat, eladhatja az ügyfeleknek, és kezelheti az üzlet könyvelését. A bolt tulajdonosa az árut is kipakolhatja, kirakatokat építhet, és takaríthatja a boltot.

A franchise-tulajdonosok licencet vásárolnak az anyavállalattól, amely lehetővé teszi számukra, hogy a vállalat áruit vagy szolgáltatásait értékesítsék. A franchise-értékesítés feltételei vállalatonként eltérőek. Sok megállapodás kizárólagos értékesítési jogot biztosít egy meghatározott területen, valamint a vállalat nevének és működési módjának használatát. A franchise-tulajdonosoknak általában nagy összeget kell befektetniük a működésükbe. Előfordulhat az is, hogy az anyavállalattól kell megvásárolniuk a készleteket és a berendezéseket. Cserébe a franchise-tulajdonosok nagy részesedést kapnak a működésükből származó nyereségből.

Elképzettségi és képzési követelmények

A kisvállalkozások tulajdonosainak hozzáértő vezetőknek kell lenniük, akik alapos ismeretekkel rendelkeznek a területükön. Az érdeklődőknek a formális oktatás és a gyakorlati képzés olyan kombinációjával kell rendelkezniük, amely megfelel annak a fajta vállalkozásnak, amelyet működtetni kívánnak. Egy üzlet vezetésében érdekelt személynek például kiskereskedelmi tapasztalatra van szüksége, valamint középiskolai vagy főiskolai tanfolyamokra könyvelésből, számvitelből és üzletvitelből. Bizonyos területeken való munkavégzéshez több műszaki képzésre vagy szakmai gyakorlatra lehet szükség. Egy gépműhely megnyitásához például hivatalos szakmunkásképzést kell végezni, és többéves gépkezelői tapasztalattal kell rendelkezni. A leendő kisvállalkozóknak tisztában kell lenniük az adótörvényekkel, valamint a vállalkozásokat szabályozó állami és szövetségi törvényekkel is.

A munkába állás

A vállalkozás indításának több módja is van. A jelöltek megvásárolhatnak egy már működő vállalkozást, vagy partnerré vagy részvényessé válhatnak benne. A kisvállalkozók megvásárolhatnak egy franchise-t, vagy teljesen önállóan kezdhetnek bele. Ahhoz, hogy partnert találjanak, a leendő vállalkozóknak részt kell venniük az iparágukban szervezett hálózatépítő rendezvényeken, és meg kell ismerniük a közösségükben élő üzletembereket.

Azoknak, akik vállalkozást akarnak indítani, pénzre van szükségük a befektetéshez. A kezdeti induló költségek fedezése után még mindig szükségük van annyi pénzre, hogy fedezni tudják a költségeket, amíg a vállalkozás elkezdi megtérülni. E pénz egy részének közvetlenül a vállalkozás tulajdonosától kell származnia; további finanszírozást lehet kölcsönkérni befektetőktől, családtagoktól és hitelintézetektől. Egy másik lehetőség a vállalat részvényeinek eladása a pénzszerzés érdekében.

Előrelépési lehetőségek és foglalkoztatási kilátások

A kisvállalkozások sikere attól függ, hogy tudják, mit akar a vevő, és a terméket vagy szolgáltatást könnyen elérhetővé tegyék ésszerű áron. Azok, akik sikeresek, bővíthetik vállalkozásukat, vagy más területekre ágazhatnak. A legtöbb kisvállalkozás azonban kicsi marad, és a tulajdonosok akkor tekintik magukat sikeresnek, ha a vállalkozás nyereségéből el tudják tartani magukat.

A kilátások mindig jók azok számára, akik megtalálják a piacot a terméküknek, és megengedhetik maguknak, hogy pénzügyi kockázatot vállaljanak. A franchise folyamatos növekedése azt jelenti, hogy sok üzleti lehetőség lesz ezen a területen.

Munkakörülmények

A legtöbb ember, aki saját vállalkozást indít, azért teszi ezt, mert nagyra tartja függetlenségét. Inkább hajlandóak hosszú órákat dolgozni és bizonyos gazdasági kockázatokat vállalni, minthogy valaki másnak dolgozzanak. Mások azért indítanak otthoni vállalkozást, mert otthonról akarnak dolgozni.

A sikerhez a kisvállalkozóknak vállalkozói temperamentummal kell rendelkezniük, azaz hajlandónak kell lenniük kockázatot vállalni a nagyobb jutalom kilátásáért cserébe.

A kisvállalkozók általában jóval több mint heti negyven órát dolgoznak. Néhányan továbbra is fizetett munkát vállalnak más munkáltatóknál, amíg a vállalkozásuk meg nem alapozódik. A kisvállalkozók időnként gazdasági bizonytalansággal szembesülhetnek, de azok, akik sikeresek, nagy személyes elégedettségre tesznek szert.”

Bér és juttatások

Egy kisvállalkozó nagyon alacsony kiadásokkal elméletileg több mint 6 millió dollárt kereshet évente a U.S. Small Business Administration 2006-os szabványai szerint. A valóságban a kisvállalkozók jövedelme kizárólag magának a vállalkozásnak a sikerétől függ. Néhány tulajdonosnak jól megy. Mások nem keresnek többet, mintha egy fizetett munkahelyen dolgoznának. Sok tulajdonos pénzt veszít és megszűnik.

A kisvállalkozásoknak általában több évig kell működniük ahhoz, hogy egyértelmű nyereséget mutassanak. A kisvállalkozások tulajdonosainak általában vissza kell fektetniük a nyereséget a vállalatba. Egy idő alatt sok tulajdonos jelentős pénzügyi érdekeltséget épít ki a vállalkozásában. Ha a vállalat nyereséges, a tulajdonos készpénzért eladhatja azt.

A kisvállalkozások tulajdonosainak, akik egyéni és társas vállalkozásokban dolgoznak, maguknak kell gondoskodniuk az egészség- és életbiztosításukról, valamint a nyugdíjbiztosításról. A vállalati tisztviselők ugyanazokat a juttatásokat kapják, mint a vállalat többi alkalmazottja.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.